ВИДЕО: Ароганција во прилепската болница – Му ја тресна вратата на пациентот пред лице


-Ќе умрам, море, ќе умрам – се жалеше еден од пациентите на интензивна во Прилепската болница, а болничарката арогантно му ја затвори вратата пред лице.bolnica prilep intezivno mk

Погледнете го видеото што го објави, Фронт.мк.


Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1