ВИДЕО: Девојче се дави, спасувачот ја извади од вода во последен момент


Сосема безгрижен ден на плажата Бонди во Австралија ќе се претворел во кошмар, доколку не бил спасувачот.Untitled-1

Тој забележал како  девојче се дави во водата и веднаш истрчал да ја спаси. Целиот подвиг е снимен и ќе ве остави без зборови.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1