ВИДЕО: Донираше дел од црниот дроб на медицинска сестра на умирање – По 9 месеци се случило чудо


Дека судбината е чудна работа докажува и оваа интересна приказна која ќе ви ги насолзи очите.sestra

Еден маринец се пријавил да донира дел од својот црн дроб за медицинска сестра на умирање која не ја ни познава.

По 9 месеци се случил таков среќен крај кој ќе ви ги насолзи очите.

Погледнете ја оваа неверојатна приказна

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1