ВИДЕО: Глумецот Морган Фриман заспа среде интервју во живо


Оскаровецот Морган Фриман веројатно беше многу уморен во текот на едно интервју такашто заспа, додека неговиот колега Мајкл Кејн одговараше на прашање.

morgan500– Видете, јас не заспав, туку ги тестирав новите „Гугл очи“.

Едноставно ја „апдејтирав“ својата Фејсбук страна, на шега објасни легендарниот Фриман.

Морган и неговиот колега Кејн, зборуваа за работата на нивниот нов проект, „Now You See Me“, во текот на програма во живо, Фокс вести, кога актерот го совлада заморот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1