ВИДЕО: Го успа детето за 40 секунди со помош на тоалетна хартија!


Овој татко, дефинитивно е победник на годината, а ова е неговиот трик кој мора да го знае секој родител. Толку ќе ви ја олесни работата додека го засипивате детето, што ќе посакате да го најдете овој човек за да му се заблагодарите.Screenshot_88

Се што ви е потребно е тоалеттна хартија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1