Видео: Хеликоптер со туристи слета среде преполн центар во Истанбул


Helikopter-prinudno-sleteo-u-Istanbulu-zbog-nevremenaТуристички хеликоптер принудно слетал на една од најфреквентните сообраќајници во центарот на Истанбул.
Хеликоптерот поради лошите временски услови морал да слета итно, за среќа никој од туристите не е повреден при слетувањето.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1