Видео: Хеликоптери на Хаваи фаќаат НЛО!


На Хаваите со камера се „уловени“ воени хиликоптери како кружат околу непознат топчест објект. Теории постојат повеќе, но се повеќе луѓе веруваат дека се почесто не посетуваат вонземјанци!

Погледнете го видеото!

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1