ВИДЕО: Инцидент во скопскиот луна парк, девојче заврши во болница!


Среде бел ден, во скопскиот забавен парк било физички нападнато малолетно девојче на 15 години, објави 24 Вести.Luna_Park_Skopje

Родителите тврдат дека инцидентот е предизвикан од возрасна жена која барала од девојчето да отстапи место на еден од реквизитите во забавниот парк.


IZJAVA ALEKSANDAR PETRESKI NAPADNATO DEVOJCE by web24vesti1

Девојката со повреди завршила во една од скопските болници, а случајот бил пријавен во полиција.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1