Видео: Како Бекам снима реклама за гаќи


 

Во престрет на новата година и божиќ ке бидат лансирани новите модели на маички ,гаќи и пижами со потпис на Дејвид Бекам.

моделите ќе бидат во продажба во продавниците Х&М за Божиќ. Еве мал дел од снимањето на рекламата.

Share Button
Андријана Станојовска

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1