Видео: Како да отворите конзерва без отварач


На секого му се случило да се најде среде недојдија каде неможе да најде отварач за конзерва. Во ова видео е прикажан едноставен начин.

Вреди да се погледне – па да се знае за недај боже.

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1