Видео: Туширање со СПРАЈТ на плажа во Бразил


На жешките плажи во Рио Де Женеиро има и тушеви. Но освен обични тушеви има и специјални. Овие тушеви изгледаат како огромен автомат за Спрајт сокови.

Во нив нема спрајт туку обична вода – но идејата е феноменална.

Освен во Бразил ги има и во Израел.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1