Видео – како изгледа лет во прва класа


,,големи софи кои се претвараат во кревет, голем ТВ, слатки и шампањ, масажа столици, полн мини бар, оброци како да сте во ресторан, вино, метален прибор, тоалети со туш.,,

Билет за прва класа во А380 супер џамбо авион чини најмалце 650 евра. Еден патник одлучи да го снима целиот лет, како со сите би поделил како изгледа да се лета со прва класа. Летал со национална авиокомпанија на Дубаи – Емирати.

Share Button

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1