ВИДЕО: Караулата во Гошинце по терористичкиот напад


Министерството за внатрешни работи доцна синоќа го заврши увидот во караулата во Гошинце која минатата ноќ беше цел на терористички напад.

kraula500

Од местото биле подигнати голем број на траги кои се предадени на понатамошно вештачење и обработка.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1