ВИДЕО Катарина Ивановска во кревет и секси пози со Андреј од „ДНК“


По промоцијата на новиот сингл „Најмила”, кој веќе неколку недели е во медиумскиот етер и е вистински хит,  момците од „ДНК“ ја промовираа и видео-приказната која изобилува со неколку секси кадри.Panco dnk

Покрај Андреј и Панчо  во спотот се појавува и познатата актерка  Катарина Ивановска. Спотот е сниман во Брик Бар, во апартман во Скопје и на Водно, а на него се потпиша „Томато продукција“.

Погледнете ја оваа видео-приказна.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1