ВИДЕО: Кумановци сведочат за вооружениот инцидент


Видно вознемирени граѓаните на Куманово, сведочат за утринскиот вооружен инцидент. Раскажуваат дека околу 5 часот слушале хеликоптери и авиони и рафални пукотници.Screenshot_153

Kurir.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1