ВИДЕО: Морничава снимка од стравичната несреќа во која загинаа 2 деца


Српски Телеграф објави снимка од стравичната сообраќајна несреќа, која ја зави Србија во црно.Screenshot_21

Две деца загинаа, а десетина се повредени во верижен судир на 6 возила на автопатот близу Крњево.

Погледнете го видеото:

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1