ВИДЕО: Му подготвил кралски последен ручек на кучето пред да го успијат


Кога сопственикот на боксерот Ленокс, дознал дека неговиот миленик, кој боледувал од рак, треба да го успијат, решил да му подготви посчедна гозба достојна за крал.

kuceПотресното видео го открива моментот кога Ленокс на менито ги пронаоѓа своите омилени специјалитети како месо од мисирка, сланина, колбаси, па дури и салата со ориз.

Ленокс истото попладне бил успан.

– Намерата на ова видео не е тоа да биде тажно. Живееше како шеф! – напишал цимерот на сопственикот на Ленокс.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1