ВИДЕО: Најголемите промашувања за 2013 година


24122013164853_promasuvanja na godinataВидеото  кое можете да го погледнете во продолжените, ги содржи најсмешните неуспеси од 2013 година на едно место, кои ќе ве насмеат до солзи.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1