ВИДЕО: НЛО се појави на Божиќ над Сува Река


На небото над селото Будаково, недалеку од Сува Река, снимено е мистериозно неидентификувано летало.


Ufo ne Suhareke? by GazetaExpress

Видео снимката ја направил случаен минувач кој вели дека објектот личи на НЛО, но на повеќето не им личеше ова на НЛО туку на падобран кој се отвора…

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1