Видео: НЛО во Мексико


nlo nasaЦилиндричен објект лета над главниот град на Мексико и испушта помали објекти со непозната содржина!

Нема објаснување за овие летечки објекти но експертите смируваат дека нема докази дека објектите воопшто дошле до површината на Земјата или дека се на било кој начин штетни – пишува српски Курир.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1