Видео од несреќата: 5 лица на Ургентен, 9 повредени по верижниот судир кај Волково


Девет лица се полесно повредени во верижниот судир на 19 возила што се случи изутрината околу осум часот на патот кај клучката Волково на обиколницата кај Скопје, информираат од СВР Скопје.

Фото: Голем верижен судир на излез од Скопје – 30 коли, неколкумина повредени

22234

wwww 5444 66677

Видео – Вечер

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1