Видео: Ова е она што во моментов итно и треба на Македонија! Со магија „прави“ пари!


Момче кое и да си итно доаѓај во Македонија и извади не од економскава криза! Ни дојде нож до коска, па изгледа само ти можеш да ни помогнеш!

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1