ВИДЕО: Оваа снимка најдобро ќе покаже колку луѓе имаше на собирот во Скопје синоќа


Ова видео снимено со дрон најдобро ќе ви покаже колку луѓе беа присутни на собирот за „СИЛНА МАКЕДОНИЈА“.

10426526_10206748939911845_8834867865951029935_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1