Видео: Паднала во дупка – Не и помогнале бидејќи мислеле дека е дух


Жена од Кина паднала во стапица кога се враќала дома по улицата. Таа несакајќи да заобиколи, одлучила да помине низ преминот кон дома.

Не забележала дека се стеснува патот се додека не се заглавила. Така цела ноќ повикувала за помош, но соседите не сакале да и помогнат бидејќи мислеле дека е дух.

Седум часа откога се разденило, еден од минувачите сфатил што се случува и ги повикал пожарникарите кои жената ја извадиле за 20 минути. При тоа срушиле еден ѕид и без повреди ја извлекле жената.

Денешен

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1