Видео: Паника – Слетало НЛО на 21.12 – граѓаните вртеле во полиција


60735701До крајот на светот не дојде но затоа во Австрија не изостанаа вонземјаните.

Група шегаџии одлучиле да симулираат слетување на нло во местото Мауер – Елинг. Тоа ги извадило од памет жителите кои панично повикувале полиција и го активирале НЛО алармот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1