Видео: Пази лета душек на автопат


 

На среде автопат душек леташе кон автомобилите.

Душекот го превезувал човек во својот автомобил, необезбеден.

Душекот летнал на автопатот, но за среќа ги заобиколил автомобилите и моторџијата кои го снимил, па нема повредени во инцидентот

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1