Видео: Песна за Невена М – се скинаа од смеење водителите, еве зошто


Момче се јавува во емисијата Антидепресив на ТДИ радио во Белград. Сериозен замолува да му дозволат да изрецитира песна за својата сакана Невена.

Водителите секако му дозволија – но не ни почна кутриот да ја рецитира својата ,,Невена М,, водителите неможеа да се соберат од смеење – слушнете зошто 🙂 🙂 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1