Видео: Погледнете ги 10 најсмртоносни земји во светот


Во најопасните земји на светот годишно страдаат повеќе од десетици илјади луѓе. Погледнете кои земји се најдоа на оваа црна листа.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1