Видео: Полицаец што игра хит во Лондон


Дека во Лондон се е во функција на Олимпијадата и забавување на гостите од цел свет покажува и овој видео клип. Имено дури и полицајците имаат за задача да ги забавуваат туристите.

Овој полицаец одлучи да им ,,шизи,, на минувачите.

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1