Tag Archives: policaec

Полицаец убил инвалид, оти му се заканувал со пенкало (Видео)

Полицаец од Хјустон со огнено оружје убил човек во инвалидска количка, без една нога и една рака, бидејќи му се заканувал наводно со метален предмет, за кој излегло дека е само пенкало.

______________________________________________________________________________________________________

Полицаец со службениот пиштол извршил самоубиство пред очевидци

Саша С. (44) од селото Алакинце кое се наоѓа во близина на Сурдулица со службениот пиштол си го одзел животот, јавуваат медиумите од Белгад.

______________________________________________________________________________________________________

Му пукал во гради на полицаец – среќа куршумот се заглавил во цевката

Полицијата во Србија вчера забележала сомнително момче на улицата Војвоѓанска и се обидела да го легитимира, но момчето веднаш почнало да бега. Полицаецот се обидел да го стаса, а момчето извадило шкорпион и пукало во градите на полицаецот.

______________________________________________________________________________________________________

Се удави полицаец – испаднал од патролниот чамец

  Полицаец припадник на пограничната полицијa, се удавил во Дунав додека бил на службена должност.

______________________________________________________________________________________________________

Автобус удрил во кола при вршење увид за сообраќајка – Загинала жена и полицаец кој вршел увид

Еден полицаец загина, а четворица се потешко повредени, откако на нивното возило налетал автобус полн со полски туристи, на место, недалеку од Суботица. Трагедијата претходела на сообраќајната несреќа во која загинала словачка државјанка, која со својот автомобил излетала од патот и на лице место и подлегнала на повредите.

______________________________________________________________________________________________________

Полицаец се убил во граничната полициска станица кај Куманово

31 годишен полицаец се се застрелал со автоматска пушка во просториите на граничната полициска станица Сопот кај Куманово.

______________________________________________________________________________________________________

Му го зеле пиштолот на полицаецот и ја уништиле кафаната

Поради пукање од службен пиштол и демолирање на инвентарот во еден лесковачки ресторан, кривична пријава заработи еден граѓанин, а за уште еден е одреден притвор до месец дена.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Полицаец што игра хит во Лондон

Дека во Лондон се е во функција на Олимпијадата и забавување на гостите од цел свет покажува и овој видео клип. Имено дури и полицајците имаат за задача да ги забавуваат туристите.

______________________________________________________________________________________________________

Уапсен српски полицаец што „барал дрога“ во гаќичките на девојките

Полицаецот од Белград кој ги терал девојките да ги соблечат гаќите за да провери дали кријат дрога, денеска беше уапсен по повеќедневна заседа.

______________________________________________________________________________________________________

Уапсениот во Косово е убиецот на полицаецот пред ПМФ

   По пишувањата на косовскиот весник Лајме дека во Косово е уапсен еден од осомничените за убиството кај Смиљковското езеро – македоснкото МВР излезе со официјална информација – Уапсениот е еден од најбараните убијци Алмир Дрпљанин за убиството на полицаец кај ПМФ.  

______________________________________________________________________________________________________

Белград: Манијак облечен во полицаец приведува девојки и ги пипка демек бара дрога

Сексуален манијак во последните два дена „оперирал“ низ улиците во Белград, облечен во полициска униформа, која ја користел како би можел да ги претресува жените барајќи им дрога.

______________________________________________________________________________________________________

Полицeц задолжен да ја обезбедува Мишел Обама уапсен – сакал да ја убие

Припадник на мото полицијата што е официјална придружба на Мишел Обама, се наоѓа под истрага од безбедносните служби на САД бидејќи се заканувал дека ќе ја убие Првата дама на САД.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1