ВИДЕО: Што се случува со вашите куфери откако ќе ги предадете на аеродром?


Доколку некогаш сте се запрашале што се случува со вашите куфери откако ќе ги предадете на аеродром, сега е време тоа да го дознаете.kuferi

После ова видео, кое е снимено на аеродромот Шипол во Амстердам, ќе им бидете љубоморни на вашите куфери.

Додека вие разгледувате продавници и пазарувате, вашите куфери имаат повеќе забава!

Заминуваат на таканаречено ролеркостер возење.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1