Видео: Си го повозила своето пони во Берлинската подземна железница


poni Непозната жена предизвика бран од посети на Јутјуб откако патниците во Берлин ја снимиле во друштво со своето пони со кое лежерно си патувала.

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1