Е вака се дава отказ: И шефот аплаудираше! – Видео


otkazДали ова е скеч или не, еве решение како да се простите со работодавачот и да не оставите ни капка горчина. Меѓудругото, никогаш не знаете дали може повторно да ви затреба. Животот пишува чудни романи…

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1