Видео: Си сликал облаци му се појавил огромен зелен марсовец на сликите


 

Фотографот Iurie Belegurschi фотографирал облаци. Кога дошол дома и го развил филмот бил шокиран. На фотографиите се појавил лик на огромен зелен марсовец.

Интересно е што фотографот вели дека не ни забележал додека фотографирал дека облаците се во форма на марсовец.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1