ВИДЕО: Сите се фрлаа по крстот, никој не му помогна на попот – незгода во Сушица


Попот веднаш по фрлањето на крстот падна, а наместо некој да му помогне, сите се фрлија по крстот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1