ВИДЕО: СКОПЈЕ БЛЕСНА – Огномет од секоја населба – MKNEWS Ви посакува СРЕЌНА НОВА 2016-та ГОДИНА


СРЕЌНА НОВА ГОДИНА! Екипата на MKNews на своите почитувани читатели им посакува многу здравје, среќа и успеси во новата 2016- та година!IMG_4149

Влезете со позитивни мисли во годината што штотуку ни дојде.

Ви посакуваме пред сè здравје, среќа, љубов.

Бидете подобри, помудри и поуспешни.

Бидете безгрижни, здрави, опкружени со љубов и убавини што ќе го топлат вашето срце.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1