ВИДЕО: Со БМВ влета во море на Халкидики


Жена со автомобил со романски регистарски ознаки влетала среде плажа на Халкидики во Грција и завршила во морето.bmv-more500

Несреќата се случила на грчкиот остров Амуљани, а според информациите нема повредени, причинета е само материјална штета.

Жената од непознати причини загубила контрола врз луксузното БМВ излетала на плажата и завршила во морето

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1