Видео: Свирел песна од „Војна на ѕвездите“ на машината за перење


 

Еве што се случува кога ќе оставите маж сам дома, а при тоа и да му оставите да стави алишта во машина за перење.

Со оглед на тоа што нашол начин како да се занимава, јасно е на крај алиштата какви ќе бидат. Црни?

 

 

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1