ВИДЕО: За „влакно“ избегната голема трагедија во Волково


На страната на ѕидот на сообраќајниот срам е поставено видео на кое се гледа дека за минута е избегната голема трагедија.avtobus-rampa

Автобус полн  со патници ја игнорирал рампата која сигнализира дека поминува воз.

Оваа снимка е направена во Волково.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1