Видео – запалија 7.000 петарди – еве како тоа изгледа


petardi

Со помош на плинска боца потпалија наредени кутии со петарди. Вкупно 7.000. еве како тоа изгледа.

Чиста среќа е што никој од нив не е повреден.

Видео – ЗаСе

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1