Во оваа куќа никој не живеел 60 години – Погледнете што пронашле внатре!


Во оваа куќа никој не живеел од 1956. година. Се` останало во оригинална состојба.

Според сопственикот, куќата е изградена од 1956. година и никој не живеел во неа, се` до 2010. година!

kukja-56

Кога новите сопственици се вселиле , пронашле се` во оригинална состојба. Се` било „ново“ со сите потребни упатства за користење.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1