Вознемирувачко видео – Ја фрлал својата ќерка во базен се додека не се удавила


По неколку часови “игра” девојче престанало да дише и кога нејзината мајка повикала брза помош тие можеле да констатираат само смрт.Screenshot_51

Маж од Мексико ја убил својата тригодишна ќерка така што со неа си “играл” фрлајки ја во базен во хотелот Морела.

Обдукцијата покажала дека девојчето умрело од таканаречено секундарно давење

На снимката се гледа јасно како таткото кој најверојатно бил очув на детето го фрла десетина пати во водата.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1