Вознемирувачко видео: Во Бразил од маж и жена го истеруваат ѓаволот!


Се слуша необична музика, а врз нив се истураат некои течности. Племето со помош на егзорцизам се обидува да го истера ѓаволот од нив.exorcism

Но ситуацијата е навистина сериозна затоа што жената прави чудни потези, се фаќа за гениталиите и од устата и тече крв.

Дали е навистина егзорцизам или се работи за некоја болест, проценете сами!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1