Замесила леб, а кога го пресекла сите ги изненадила!


Таа користи само прехрамбена боја и состојките за благиот леб.Семејството сигурно ќе се воодушеви доколку им го подготвите ова кулинарско изненадување.

82042_hleb_630x0

внатрешноста на лебот нарави да потсетува на лубеница.

Во следново видеото се објаснува целата постапка на подготовка:

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1