Застрашувачки: Еве како навистина изгледа кога ќе ве нападне ајкула (Видео)


AJKULAРибари кои сакале да снимат како туната го напаѓа пленот се изненадиле кога на камерата се појавила ајкула која веднаш ги нападнала.

Обратете внимание на 1.50 на видеото – моментот кога ајкулата ја отвара устата директно пред камерата така што буквално може да погледнете во нејзиното грло.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1