Жељко Јоксимовиќ по трет пат татко


Жељко Јоксимовиќ повторно ќе стане татко. Тоа ќе биде трето дете за него и второ за неговата сопруга, водителката Јована Јоксимовиќ

jovana-jankovic-zeljko-joksimovic-bosfor-odmor-uzivanje-1366501273-299861

Како што пишуваат српските медиуми сомнежите биле потврдени откако Јована била видена во тесно фустан со заоблен стомак.

Девојката во април годинава го доби првото дете, синчето Коста.  Од првиот брак пејачот ја има  ќерката Мина, која има 18 години.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1