Жена, а работи како машки модел (видео)


 

Оваа манекенка има специфична работа. Рекламира облека но не женска туку исклучително машка облека. И тоа барана е меѓу креаторите.

Манкенеката Кејси Лаглер има потпишано ексклузивен договор и е заштитно лице на модната агенција Форд.

Таа дефинитвно може да ве залаже со изгледот – има кратката фризура, тетоважи по цело тело, а и стилот на облекување повеќе наликува на маж отколку на жена.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1