Жешка среда со Хелена Роза – Фото


Караоке шоу со Хелена Роза, секоја среда ги „пали“ гостите во охридскиот клуб „Ликвид’. Синоќа таа, во придружба на своето момче Игор Георгиевски пристигна во клубот и направи ,,ршум,,.

Нејзини најверни со-пејачки на микрофон се девојките.
Се пееше во занес, се што е актуелно, од Цеца, до Северина, до Оливер Драгојевиќ, до Маријана и Росана…

На крај на вечерта ја изненади и Ѓорѓи Брендов, човекот кој со својата маргетинг агенција “Бренд“ се грижи за некои нејзини проекти, со симпатичен роденденски подарок, син гердан, зашто Лени на 18 август го славеше својот роденден.
Караоке журките продолжуваат и во Скопје, а таа паралелно се подготвува и за голем проект на екранот.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1