Авион принудно слетал среде автопат – 3 повредени (Видео)


Avion-670x412

Малиот авион слетал принудно на автопат во Бронкс во Њујорк, поради проблеми со моторот.

За време на несреќата во авионот имало тројца патници. Тие се здобиле со повреди откако леталото принудно слетало, само еден има посериозни повреди. Сите се пуштени на домашна нега.

Малиот авион слетал на дел од патот кој води до Бронкс.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1