Богдановиќ победи во Центар во прв круг


Саша Богдановиќ во изјава за Макфакс изјави дека според сите анализи убедлива е победата во Центар во првиот круг.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1